Drobečková navigace

Úvod > Služby > Frekvenční masáž

frekvenční masáž                                                                        

Zdravotní a relaxační masáže | Kardiowellness

Součástí zdravotně – relaxační masáže od maséra pro zdravotnictví, který je současně i praktikem Rekonektivního působení a procesu Reconnection jsou frekvence rekonektivního spektra v podobě energie, informací a světla.

V průběhu masáže, ale i v čase po ní probíhají změny na tělesné - fyziologické, ale i na té jemnější energetické úrovni, kdy se energeticko - informační pole našeho těla opraví či doplní o správné a harmonické instrukce.

 

FREKVENČNÍ MASÁŽ jako „luxusní masáž“ pro vytvoření prostoru pro hlubokou relaxaci těla  i mysli, pro účinné ztišení naší "hekticky" pracující mysli:

  • "luxusní masáž"- to jsou neustále se střídající výrazné a jemnější hmaty, změny rytmu od dynamického plného doteku až po zastavení a setrvání na určitých místech.....       je to vzájemná komunikace beze slov, plná respektu, důvěry, ale i sladění a společný sestup do prostoru tvoření, ktrerý je nám po většinu života zahalen a přitom tak blízko...  :-)  

Přesměrováním vaší mysli na úroveň vnímání pocitů a vjemů při masáži, jste ještě více v propojení s vaší vnitřní podstatou, kdy se vaše úroveň vědomí více projevuje v reálném životě.    

 

Podle přání lze péči nasměrovat na celé tělo nebo jen na vybrané oblasti v libovolně čase od 30, 60, 90 i 120 minut.

  

Můžete zažít  60 minutovou FREKVENČNÍ MASÁŽ pro maximální péčí o záda i s „froté fází“v pozici v leže na břiše, v sedě i v leže na zádech, kdy ovlivňujeme vaši pohodu i ze vzdálenějších míst - hlava, paže a chodidla. Až se vám ani nebude chtít vstát z lůžka. :-)

 

To samé, ale ve zkrácené verzi můžeme projít i za 30 minut. I tato časová dotace pro sebe sama je účinná a užitečná.

 

Můžete si vybrat i 90 nebo 120 minutovou masáž celého těla. A to už je velký časový úsek pro dlouhé ztišení vaší mysli s maximální péčí plnou doteků pro celé tělo. Opravdu velká hloubka a šířka pro vaše bytí.  

 

Benefit navíc:

Po dobu FREKVENČNÍ MASÁŽE jsou přítomny frekvence rekonektivního spektra, které harmonickým způsobem komunikují s buňkami vašeho těla na úrovni DNA a vytvářejí koherenci ve vašem energetickém těle, ze kterého se pak vytváří vaše vitální fyzické tělo.

 

Efekty a přínosy:

  • vitalizace a energetizace těla a mysli
  • zvýšení kreativity, tvořivosti i schopnosti správné volby
  • eliminace vlivu stresu z vnějšího i vnitřního prostředí
  • propojení a zharmonizování tělesných systémů jako preventivní péče
  • zvýšení pracovní i životní spokojenosti
  • hluboké uvolnění svalů
  • zmapování tělesných oblastí s potížemi
  • vytvoření účinného impulsu pro jejich přirozenou aktivitu a napětí

 

 

FREKVENČNÍ MASÁŽ PRO FIRMY V PROGRAMU: „PREVENCE A PODPORA ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ"

  

 

MÁM ZÁJEM O FREKVENČNÍ MASÁŽ