Drobečková navigace

Úvod > Služby > Léčivé frekvence

     Léčivé frekvence

  • IMG_4171.jpg       FREKVENCE PRO ZDRAVÍ

Přeladění našeho organismu harmonickými frekvencemi působí na fyzické, mentální, emocionální, energetické a jakékoliv další úrovni. Toto přeladění do vyšších, harmonických vibračních úrovní přináší kromě procesu uzdravení i návrat do stavu harmonie a rovnováhy ve všech oblastech našeho života.

Proto se často hovoří o jeho „Re-integračním“ působení, o „Skutečném“ uzdravení, o „Evolučním“ uzdravení. Vědci ve svých studiích potvrzují, že rekonektivní frekvence nesou kromě širokého spektra energie a světla i informace v harmonické podobě, které opravují samotnou DNA.

Byla prokázána restrukturalizace naší DNA, což vede k vyzařování měřitelně vyšší úrovně bio-fotonického světla.

Ve světě patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející obory energeticko – informační medicíny.

 

Frekvence pro zdraví - Rekonektivní léčení  / RECONNECTIVE HEALING®/ metoda informačního léčení kompletním spektrem rekonektivních frekvencí

 

VÍCE INFO - průběh sezení, věda a rekonektivní léčení

 


MÁM ZÁJEM O FREKVENCE PRO ZDRAVÍ - REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ


  • IMG_4178.jpg      FREKVENCE PRO ŽIVOT

Jsou procesem osobní transformace. Toto trvalé přeladění -„znovu-napojením“ na vysoce harmonické a koherentní frekvence jsou návratem nejen k harmonii a rovnováze, ale i k hluboké moudrosti a pravdě. S vaší novou úrovni vnímání přichází i jiný způsob myšlení a nakonec i konání.

Jsou evolučním procesem přinášející životní proměny a pokroky, procesem uzdravení ve všech aspektech našeho života a návratem do své životní osy.

Významné změny probíhají v oblasti partnerských vztahů, dochází k posunu v pracovní kariéře, k opětovnému využíváním vašeho životního talentu a přeskupení životních priorit.

Zvýšení životní vitality, tvořivosti a kreativity pro originální a účinné řešení všech životních situací. Znovu-napojení zvyšuje hladinu světla ve formě fotonů v naší DNA.

 

 Frekvence pro život - Reconnection – znovu-napojení  / THE RECONNECTION®/ proces osobní transformace

 

 

VÍCE INFO - průběh procesu Reconnection - znovu-napojení

 

 
MÁM ZÁJEM O FREKVENCE PRO ŽIVOT - ZNOVU-NAPOJENÍ -RECONNECTION