Drobečková navigace

Úvod > Služby > Rekonektivní frekvence > Rekonektivní frekvence pro zdraví pro firmy v programu prevence a podpory zdraví zaměstnanců

"rekonektivní frekvence PRO ŽIVOT" pro firmy v programu: „Prevence a podpora zdraví zaměstnanců“

 Dovolte nám nabídnout vaší společnosti jako zaměstnanecký benefit pro vaše zaměstnance REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ.

 

REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ přináší vašim zaměstnancům reálnou a účinnou péči, která ovlivňuje životní i pracovní pohodu zaměstnance pro maximální a soustředěný pracovní výkon zvláště u profesí s velkou psychickou náročností a zodpovědností.

 

Přeladění vašeho organismu harmonickými frekvencemi působí na fyzické, mentální, emocionální, energetické a jakékoliv další úrovni.

Toto přeladění do vyšších, harmonických vibračních úrovní přináší i návrat do stavu harmonie a rovnováhy ve všech oblastech našeho života.

Proto se často hovoří o jeho „re-integračním“ působení, o „skutečném“ návratu ke zdraví, o „evolučních a životních" proměnách.

Vědci ve svých studiích potvrzují, že rekonektivní frekvence nesou kromě širokého spektra energie a světla i informace v harmonické podobě, které opravují samotnou DNA.

Byla prokázána restrukturalizace naší DNA, což vede k vyzařování měřitelně vyšší úrovně bio-fotonického světla.

Ve světě patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející obory energeticko – informační medicíny.

 

Rekonektivní frekvence pro zdraví / RECONNECTIVE HEALING®/- metoda informačního působení kompletním spektrem rekonektivních frekvencí

 

 REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ:

  • jsou účinnou a aktivní složkou zdravotní i preventivní péče zaměstnance
  • přínosy často překonávají očekávání a pokrok v životě je spojen s rozvojem vašeho životního i pracovního potenciálu
  • zvyšují schopnost adaptace organismu na jakoukoliv fyzickou nebo psychickou zátěž
  • pro své komplexní působení na všech možných úrovních i na té psychické (vnitřní) je nápomocna předcházet syndromu vyhoření i jiným psychickým obtížím
  • svým harmonizačním efektem se aktivují a vyrovnávájí často přehlížené životní nerovnováhy, které bývají skrytou prapříčinou již projevených životních i zdravotních komplikací 
  • svým působením až na úroveň DNA aktivují a harmonizují orgánové systémy do optimální souhry a tím podporují aktivitu regeneračních, hormonálních a imunitních procesů (ve stresu jsou vypínány) a tím zvyšuje zdravotní pohodu s minimem pracovních absencí z důvodu nemoci
  • u pohybového aparátu navrací a zvyšuje výkonnost návratem do jeho optimálního fungování
  • přináší pocit vitality a energie ve zvláštní, harmonické podobě :-)

REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ vytvářením životní i pracovní pohody přispívá k  pracovní dlouhověkosti zaměstnance, silnému ztotožnění s firemními prioritami a cíly i vnímání sebe sama jako důležité součásti organického, firemního celku.

 

VÍCE INFORMACÍ, PRŮBĚH SEZENÍ

 

 

V případě vašeho zájmu by sezení REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ probíhala z důvodu dostupnosti a vaší časové úspory ve vhodném prostoru vaší firmy.

Lůžko i vše potřebné kompletně zajištěno.

Fakturace (i částečná fakturace s doplatkem zaměstnance) za provedené sezení například 1x měsíčně.

 

 MÁM ZÁJEM O "REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ZDRAVÍ" PRO FIRMY V PROGRAMU "PREVENCE A PODPORA ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ"