Drobečková navigace

Úvod > Služby > Rekonektivní frekvence > Rekonektivní frekvence pro život pro firmy v programu prevence a podpory zdraví zaměstnanců

"rekonektivní frekvence PRO ŽIVOT" pro firmy v programu: „Prevence a podpora zdraví zaměstnanců“

Dovolte nám nabídnout vaší společnosti jako zaměstnanecký benefit pro vaše zaměstnance REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ŽIVOT.

 

REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ŽIVOT přináší vašim zaměstnancům reálnou a účinnou péči, která ovlivňuje životní i pracovní pohodu zaměstnance pro maximální a soustředěný pracovní výkon zvláště u profesí s velkou psychickou náročností a zodpovědností.

 

Jsou procesem osobní transformace. Toto trvalé přeladění -„znovu-napojením“ na vysoce harmonické a koherentní frekvence jsou návratem nejen k harmonii a rovnováze, ale i k hluboké moudrosti a pravdě. S vaší novou úrovni vnímání přichází i jiný způsob myšlení a nakonec i konání.

Jsou evolučním procesem přinášející životní proměny a pokroky, procesem harmonické aktivace ve všech aspektech našeho života a návratem do své životní osy.

Významné změny probíhají v oblasti partnerských vztahů, dochází k posunu v pracovní kariéře, k opětovnému využíváním vašeho životního talentu a přeskupení životních priorit.

Zvýšení životní vitality, tvořivosti a kreativity pro originální a účinné řešení všech životních situací. Znovu-napojení zvyšuje hladinu světla ve formě fotonů v naší DNA.

 

 Rekonektivní frekvence pro život - Reconnection – znovu-napojení  / THE RECONNECTION®/ - proces osobní transformace

 

VÍCE INFO, PRŮBĚH PROCESU RECONNECTION - ZNOVU-NAPOJENÍ

 

V případě vašeho zájmu by sezení REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ŽIVOT probíhala z důvodu dostupnosti a vaší časové úspory ve vhodném prostoru vaší firmy.

Lůžko i vše potřebné kompletně zajištěno.

Fakturace (i částečná fakturace s doplatkem zaměstnance) za sezení REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ŽIVOT například 1x měsíčně.

 

 

MÁM ZÁJEM O "REKONEKTIVNÍ FREKVENCE PRO ŽIVOT" PRO FIRMY V PROGRAMU "PREVENCE A PODPORA ZDRAVÍ ZAMĚSTNANCŮ"