Drobečková navigace

Úvod > Služby > Rekonektivní frekvence > Více info - průběh procesu Reconnection - znovu-napojení

REKONEKTIVNÍ Frekvence pro život - reconnection - znovu-napojení

více info, průběh procesu Reconnection - znovu-napojení

VÍCE INFO:

Celý proces Reconnection – znovu-napojení se provádí ve dvou sezeních (každé trvá přibližně 45 minut) a musí být dokončen do 72 hodin (mezi prvním a druhým sezením minimálně 1 noc a maximálně 3 noci).

Tento proces znovu-napojení se provádí jen jednou za život.

 

PRŮBĚH SEZENÍ RECONNECTION – ZNOVU-NAPOJENÍ:

  • vyrovnání hodnot

Nejprve dojde k vyrovnání hodnot – úhradě procesu znovu-napojení. Hodnotou je 333 USD (její ekvivalent podle kurzu v Kč). Cena vyjadřuje vibrační hodnotu ukončeného procesu.

  • bez očekávání

Klient/klientka ulehne na lůžko (zůstává oblečený/-ná), v leže na zádech s pažemi podél těla a zavřenýma očima dostává prostor 45 minut pro relaxaci a ztišení mysli. :-) Nejlépe bez očekávání.

  • bezdotyková forma – aktivace a propojení bodů a linií

Praktik procesu Reconnection (v tomto případě já - Jan) zprostředkuje bezdotykovou formou frekvence rekonektivního spektra, zaktivuje a propojí body a linie vašeho těla (vaši energetickou mřížku) na energetickou strukturu prostoru (planety Země i Vesmíru), což je znovu-napojení na nejhlubší úroveň tvoření naší reality -  energeticko – informační pole.      

  • vjemy a pocity

Můžete si jen příjemně odpočinout, ale také zažít i velice zvláštní vjemy a pocity podobné jako při rekonektivním působení. Prožitky a vjemy mohou být v jednom i druhém sezení procesu Reconnection velmi rozdílné.

  • ukončení sezení

Po 45 minutách jemným dotekem na rameni oznámíme klientovi/klientce, že sezení při procesu znovu-napojení je u konce. Ještě jej/ji chvíli necháme ležet, aby se pozvolna navrátil/-la zpět do stávající reality definované časem. Krátce pohovoříme o pocitech při sezení procesu znovu-napojení (při kterém ležíte :-) ) a rozloučíme se na dobu do druhého sezení anebo po ukončení celého procesu znovu-napojení v tomto smyslu již navěky (tento proces se neopakuje). :-)

 

 

MÁM ZÁJEM O FREKVENCE PRO ŽIVOT - RECONNECTION - ZNOVU-NAPOJENÍ

 

 

informace k REKONEKTIVNÍM FREKVENCÍM PRO ZDRAVÍ, které jsou součástí procesu RECONNECTION:

VĚDA A "RECONNECTIVE HEALING®"